Dlaczego bolą mnie paznokcie?

Najczęściej bolesność może występować przy używaniu odżywki Herome Extra Stong. Efekt ten jest naturalny. Jednakże może wystąpić jego nasilenie jeśli źle dobierzesz moc odżywki do poziomu zniszczenia paznokci.

Jak dobrać właściwą odżywkę do paznokci Herome?

Odżywka Herome Extra Strong – najmocniejsza z dostępnych odżywek. Przeznaczona jest do paznokci mocno zniszczonych, po wieloletnim nakładaniu żelu lub akrylu. Jeśli paznokcie są tylko lekko uszkodzone nie ma potrzeby by używać najmocniejszej wersji odżywki. Zawiera dopuszczalną ustawowo ilość formaldehydu.

Odżywka Herome Strong – kosmetyk o średniej mocy. Doskonale sprawdzi się w przypadku paznokci łamliwych, lekko zniszczonych i osłabionych. Poradzi sobie z paznokciami zniszczonymi po żelu i akrylu (kilkumiesięczne przedłużanie).

Odżywka Herome Soft – najłagodniejsza odżywka z serii Herome. Przeznaczona jest do paznokci o lekkim poziomie zniszczenia, słabych, pękających i rozdwajających się. Nie zawiera formaldehydu.

Jak często mogę stosować odżywkę do paznokci Herome?

Po przeprowadzeniu kuracji można używać odżywki maksymalnie jeden lub dwa razy w tygodniu jako podkład do lakieru do paznokci lub ich ochrony. Nie poleca się przeprowadzania całej 14 dniowej kuracji częściej niż raz lub dwa razy w roku.

Czy mogę stosować odżywkę pod lakier do paznokci?

W trakcie 14 dniowej kuracji nie poleca się malowania paznokci kolorowym lakierem. Jednakże po jej zakończeniu można stosować odżywkę jako baza pod lakier.

Jak stosować odżywki do paznokci Herome?

Pierwszego dnia nanieść jedną warstwę utwardzacza, drugiego drugą. Trzeciego dnia zmyć dotychczasowe warstwy. Ten proces powtarzać podczas 14 dni kuracji.